Participants per event

World Indoor Rowing Championships

Back to the list of events

Indiv 40-49 ans Homme/Man 2000m

Participant Structure
RIBIERE NICOLAS (FRANCE)
MONTPITOL ACLL
ALARCON FRANCK (FRANCE)
BESANCON SN
CLERT SEBASTIEN (FRANCE)
ROTH EWEN (FRANCE)
SETE AV
RUBAN RAPHAEL (FRANCE)
ST JEAN D ILLAC JRI
DA COSTA JOSE (FRANCE)
BELFORT SR
RIBEIRO DA FONSECA JEAN MANUEL (FRANCE)
BEZIERS AC
REVELLIN REMI (FRANCE)
MEYZIEU AV
BIAL ALBIN (FRANCE)
BERGERAC SN
DANIEL JULIEN (FRANCE)
BERGERAC SN
DEJOS FREDERIC (FRANCE)
BERGERAC SN
DELBOS SEBASTIEN (FRANCE)
BERGERAC SN
VIELLE GUILLAUME (FRANCE)
REIMS CNRR
GOBRON SEBASTIEN (FRANCE)
FLIZE AFPS
BIENIAS JEAN SEBASTIEN (FRANCE)
CAP MARARA TAHITI
ZAJAC CHRISTIAN (FRANCE)
REIMS CNRR
LOORIUS FREDERIC (FRANCE)
GRAVELINES USA
VIGNAUD OLIVIER (FRANCE)
MEAUX CN
SEVELLEC RONAN (FRANCE)
MEAUX CN
ROSENFELD JOEL (FRANCE)
NANTES CA
HUALDE ETIENNE (FRANCE)
BAYONNE AV
LETUFFE STÉPHANE (FRANCE)
ALBI AC
MARCHIONINI THOMAS (FRANCE)
RENNES SR
GUISEPPIN JEAN-PHILIPPE (FRANCE)
VAULX-EN-VELIN ASUL AVIRON
FAYEMENDY DIDIER (FRANCE)
CLUB 28 LICENCIES I INDIVIDUEL
DREMIERE MICHEL (FRANCE)
DUNKERQUE SP
PHILIPPE XAVIER (FRANCE)
AMIENS SN
DANNE DAVID (FRANCE)
DIEPPE CN
FAURE REMI (FRANCE)
DIEPPE CN
DETEMMERMAN JODY (BELGIQUE)
CLUB 94 LICENCIES I INDIVIDUEL
HAAZ STEPHAN (FRANCE)
AURAY AC
CROCHET DAVID (FRANCE)
LAVAL CN AVIRON
CAUSSIN NICOLAS (FRANCE)
CLUB 78 LICENCIES I INDIVIDUEL
SCRIVE BENJAMIN (FRANCE)
LE PORT BN
DUCROCQ ERIC (FRANCE)
BELBEUF CN
LE BOUSTOULLER LOIC (FRANCE)
BELBEUF CN
DE GUIO PASCAL (FRANCE)
CLUB 33 LICENCIES I INDIVIDUEL
DUMAIS ERIC (FRANCE)
CLUB 59 LICENCIES I INDIVIDUEL
GAUDEMER CYRIL (FRANCE)
PIRAE FHIP
DUFLOCQ JULIEN (FRANCE)
MELUN CN
GOUNY OLIVIER (FRANCE)
TOULOUSE A
DALMON MAXIME (FRANCE)
SETE AV
COTTIN ANTOINE (FRANCE)
CLUB 00 LICENCIES I INDIVIDUEL
ROSIER MICHAEL (FRANCE)
MONTLUCON CMA
PETRIAT BERNARD (FRANCE)
REDON AP
DESLAVIERE YVAN (FRANCE)
BOULOGNE 92
PILLOT BERTRAND (FRANCE)
BOULOGNE 92
WOYNAR SEBASTIEN (FRANCE)
BOULOGNE 92
GENEVAISE CEDRIC (FRANCE)
PERREUX SN
COURBOIS GUILLAUME (FRANCE)
BOULOGNE 92
MARCHADIER DIMITRI (FRANCE)
LYON AUN
DESBOS AURELIEN (FRANCE)
LYON AUN
BUREAU THOMAS (FRANCE)
SAINT CASSIEN CN
ARLABOSSE RENAUD (FRANCE)
SAINT CASSIEN CN
DUFAU LAURENT (FRANCE)
MARMANDE AV
SEYTRE JEANFRANCOIS (FRANCE)
FRANCE CN
BERNARD JEAN-DAVID (FRANCE)
MELUN CN
BOUYRELOU LLOYD (FRANCE)
ST JEAN D ILLAC JRI
PIALAT CHRISTOPHE (FRANCE)
LA SEYNE SUR MER AV
FOUCAUD YVONIG (FRANCE)
LA SEYNE SUR MER AV
TOTA STEPHANE (FRANCE)
LA SEYNE SUR MER AV
GUILLARD FLEURIOT DIDIER (FRANCE)
SOISY SUR SEINE CN
VOISIN WRICH JOFFREY (FRANCE)
CLUB 75 LICENCIES I INDIVIDUEL
BAGUET STEPHANE (FRANCE)
LIBOURNE CN
THIEVON GERALD (FRANCE)
CLUB 34 LICENCIES I INDIVIDUEL
LARCHER PHILIPPE (FRANCE)
DLO FERE ANSES D'ARLET
ISAMBERT LUC (FRANCE)
CLUB 31 LICENCIES I INDIVIDUEL
SECHET NICOLAS (FRANCE)
AO BUC

Event sponsors